Cif KUCHYŇA Ultrafast čistič s rozprašovačom 750 ml

4,24  bez DPH
5,09  s DPH

Katalógové číslo: HY772031 Kategória: Značka:
Značka: Cif
Strana v katalógu: 668
Väčšie balenie:
Bežná cena: 5,41 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

102 na sklade

EAN: 8714100499337

Popis produktu

Cif Ultrafast čistiaci sprej rýchlo odstraňuje bežné kuchynské nečistoty a zanecháva ich žiarivé.
Zloženie:
5 % alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 % parfum, mydlo, Limonene, Benzisothiazolinone
Návod na použitie:
Nastriekajte na čistený povrch a zotrite vlhkou handričkou. Pri veľmi znečistených povrchoch nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom zotrite.
Upozornenia:
Nepoužívajte na lakované povrch, prírodné linoleum alebo porézne materiály ako napr. mramor. Po použití na hliníkových alebo plastových povrchov, okamžite opláchnite, aby ste zabránili poškodeniu povrchu.oužití na nové alebo nezvyčajné povrchy vyskúšajte prípravok najskôr na malej nenápadnej ploche. Po použití si vždy dôkladne umyte ruky.

 

Bezpečnostné informácie

VAROVANIE:
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/ starostlivosť. Zabráňte vdychovaniu aerosólov.

 

Výrobca

Vyrobené v EU.

 

Zloženie produktu

Zloženie:5 % alebo viac, ale menej ako 15% neiónové povrchovo aktívne látky;c menej ako 5% parfum, mydlo, Limonene, Benzisothiazolinone.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty