Cleanfit ultrakoncentrát – Univerzálny odmasťovač 1+1=11 l

17,11  bez DPH
20,53  s DPH

Katalógové číslo: HY999826 Kategória: Značka:
Značka: Cleanfit
Strana v katalógu: 0
Väčšie balenie: 9
Bežná cena: 18,49 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

83 na sklade

EAN: 8588008180075

Popis produktu

Vysokoúčinný 11-zložkový nízkonepenivý odmasťovací ultrakoncentrát na prípravu roztoku na odmasťovanie všetkých druhov povrchov a každodenné udržiavanie čistoty. Obsah účinných látok cca 40%. Účinkuje za studena. Bez námahy odstraňuje znečistenia obsahujúce mastnotu. Vhodný na čistenie pomocou vysokotlakových prístrojov a strojové čistenie. Neobsahuje žieravé hydroxidy, je bezpečný pre personál. Je šetrný k životnému prostrediu.

ÚČINNÉ LÁTKY:
2-aminoetanol, 2-metyl-, polymér s oxiránom, mono [2-(6,6-dimetylbicyklo [3.1.1]hept-2-én-2-yl) etyl] éter, oxirán, C12-14-alkylalkoholy, etoxylované, 5-15 % neiónových tenzidov, konzervant (benzyl alcohol).

Z 1 litra ultrakoncentrátu pripravíte až 10 L aplikačného čistiaceho roztoku.

 

Návod na použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu účinného a v spotrebe úsporného čistiaceho roztoku na rozpúšťanie a odstraňovanie mastnoty zo všetkých umývateľných plôch a predmetov, ako sú pracovné a varné plochy, podlahy, steny, sporáky, odsávače pár, grily, mikrovlnné rúry, nerezový riad a pod. V dielenskej oblasti na lokálne odmastenie znečistenia minerálnymi olejmi a mazadlami. Vhodný na pranie prádla znečisteného tukmi a ropnými látkami ako napr. naftou a mazivami.
PRÍPRAVA APLIKAČNÉHO ROZTOKU
Po spotrebovaní aplikačného roztoku doplňte ultrakoncentrát 1 l fľaše so sosáčikom do aplikačnej fľaše a zrieďte ho s vodou v pomere 1:40 až 1:10 ( k 25 – 100 ml prípravku doplňte vodu do objemu 1 l podľa rysky na fľaši ). Aplikačný roztok nastriekajte na znečistené povrchy a predmety, nechajte chvíľu pôsobiť, vyčistite ich a na koniec opláchnite čistou vodou. Na silno pripálené časti naneste neriedený ultrakoncentrát. Pri použití na hliníkové povrchy ihneď opláchnite vodou. Pri odmasťovaní kuchynských podláh pridajte ultrakoncentrát do vedra s čistiacim aplikačným roztokom CleanFit Na podlahy v pomere 1:100 (100 ml odmasťovacieho prípravku do 10 l vedra s čiastiacim roztokom). Takto pripravený čistiaci a odmasťovací roztok naneste mopom na podlahu a umyte ju obvyklým spôsobom. Pri praní tukom a mazivami znečistenej bielizne pridajte do hlavného prania 100 ml prípravku na 5 kg prádla.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty