Domestos WC Power5 Pine 55 g guľôčky do WC

2,27  bez DPH
2,72  s DPH

Katalógové číslo: HY488337 Kategória: Značka:
Značka: Domestos
Strana v katalógu: 0
Väčšie balenie:
Bežná cena: 2,79 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

Nie je na sklade

Popis produktu

Veľmi účinný závesný čistič toaliet v podobe piatich guľôčok. Vďaka svojmu inovovanému zloženiu bráni vzniku vodného kameňa, vytvára bohatú čistiacu penu, leští, dezinfi kuje a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť, čím udržuje toaletu hygienicky čistú. Vôňa ihličia. Hmotnosť 55 g.

 

Bezpečnostné informácie

NebezpečenstvoTuhý WC blok Pine. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje 1-(2,3,8,8-tetrametyl-1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2-naftyl)etán-1-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.Obsahuje: nátrium-dodecylbenzénsulfonát; nátrium-dodecyl-sulfát.

 

Názov produktu

Domestos Power 5 Pine tuhý WC blok 55 g

 

Meno alebo obchodné meno a adresa distribútora

Unilever Slovensko, spol. s r.o.Karadžičova 10821 08 Bratislava

 

Krajina pôvodu

Vyrobené v EU

 

Návod na použitie

Zaveste WC blok cez okraj toaletnej misy a uistite sa, že sa nachádza v najsilnejšom prúde vody. Ďalšie WC bloky uchovávajte v pôvodnom balení spolu s informáciami na obale.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty