Pelikan kreatívna sada Supertower KFST/54

91,27  bez DPH
109,52  s DPH

Katalógové číslo: PE818384 Kategória: Značka:
Značka: Pelikan
Strana v katalógu: 0
Väčšie balenie:
Bežná cena: 98,99 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

Nie je na sklade

Popis produktu

Supertower Pelikan z radu Pelikan Kreativfabrik sa skladá z veľkej a stabilnej 3-dielnej tyrkysovo modrej nádoby na vodu s úložným priestorom pre priložených 5 štetcov griffix®, bielej miešacej palety ako veka a špongia na maľovanie a utieranie mokrej kefy. Okrem toho je v Supertower Kreativfabrik 5 temperových farieb vrátane pokynov pre miešanie vhodných pre deti k miešaniu všetkých farieb z priloženej 5.
– Kreatívne poschodie s 10 tyčinkami permanentne plastickej modelovacej hmoty Creaplast® pre deti, ktorá je od začiatku ľahko miesiteľná a nezotiera sa
– Kreatívne poschodie s 8 vo vode rozpustnými hrubými trojuholníkovými pastelkami v jasných farbách
– Kreatívne poschodie so 6 hrubými vo vode rozpustnými fixami Colorella® v sýtych farbách
– Kreatívne poschodie s 8 vodotesnými voskovými pastelkami griffix® v ergonomickom trojuholníkovom tvare
– Prázdne univerzálne poschodie pre individuálne plnenie.

 

Popis produktu

S priloženými hárkami samolepiek sa z veže kreatívnej sady stane vaša kreatívna fabrika! Vodotesné nálepky je možné použiť na ozdobenie a označenie pohára na vodu a veka, ako aj jednotlivých poschodí.Supertower je zabalená v atraktívnom darčekovom balení s uškom. Vo vnútri sa skrývajú dve prekvapenia: kartónový obal nie je len obal – skrýva čarovný svet kreatívnej továrne: postaviť, vyfarbiť a navrhnúť sami.Sada navyše obsahuje zodpovedajúcu tašku na prenášanie, v ktorej sa dá Supertower ľahko prepravovať a premení každé miesto na miesto tvorivosti.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty