S.PELLEGRINO, Minerálna voda, sýtená, 24×0,25ℓ sklo

12,60  bez DPH
15,12  s DPH

Katalógové číslo: 38825 Kategória: Značka:
Značka: SANPELLEGRINO S.p.A.
Strana v katalógu: 0
Krajina pôvodu: Taliansko
Hmotnosť/Objem výrobku: 0,25l
Počet kusov v balení: 24

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

Nie je na sklade

Popis produktu

Bližší popis:
S.Pellegrino minerálna voda sa zapísala do histórie vďaka sviežim a dlhotravúcim bublinkám, ktoré zanechávajú hebký pocit na podnebí. Mierne slaná chuť vyvážená s kyslosťou zaručuje celkové osvieženie a rýchlo uhasený smäd.
Dokonalý nápoj k chutnému jedlu dokáže neutralizovať chuť podsaditého vína. S.Pellegrino sa stala preslávenou minerálnou vodou na celom svete práve pre svoju dlhotrvácnu sýtenosť, bohatú mineralizáciu a stredne veľké bublinky. Prináša to najlepšie z prémiových pokrmov a vôní. Ikonická zelená sklenená fľaša S.Pellegrino s unikátnou “Vichy” siluetou zdieľa tento elegantný tvar so svojím náprotivkom, nesýtenou minerálnou vodou Acqua Panna. Fľaša evokuje viaceré vlastnosti typické pre značku S.Pellegrino – sofistikovanosť a eleganciu, taliansku tradíciu, ale aj modernosť. Premium sklenené fľaše S.Pellegrino sú primárne určené pre najlepšie reštaurácie, hotely a kaviarne po celom svete.
S.Pellegrino a Acqua Panna sú vynikajúce minerálne vody populárne po celom svete, a to nielen v popredných reštauráciách, ale aj v domácnostiach. Dve historické talianske klasiky – príbehy o úspechu týchto značiek pramenia v ich atraktívnych hodnotách a v elegantnej rovnováhe chutí.

Zákonný názov potraviny:
Prírodná minerálna voda obohatená prírodným oxidom uhličitým.

Obsah:
Katióny (mg/l): Ca 166, Mg 49,5, Na 30,0. Anióny (mg/l): HCO 244, SO 401, Cl 49,6. Celkových rozpustených látok: 952mg/l.

Plnené priamo zo zdroja: San Pellegrino Terme (Bergamo), Loc. Ruspino, Italy.

Alergény:
Neobsahuje alergény.

Použitie:
Vhodné na priame použitie.

Podmienky skladovania:
Skladujte v suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty