Savo WC tekutý čistič 750ml – TURBO

2,65  bez DPH
3,18  s DPH

Katalógové číslo: HY072635 Kategória: Značka:
Značka: Savo
Strana v katalógu: 659
Väčšie balenie:
Bežná cena: 2,89 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

17 na sklade

EAN: 8710908072635

Popis produktu

Savo WC tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je výborný pomocník pre udržanie čistej, dezinfikovanej a žiarivo bielej toalety bez usadenín. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy a mikroskopické huby. Parfum udrží vašu toaletu sviežo voňavú na dlhý čas.
Zloženie:
Dezinfekčná látka: peroxid vodíka.2 g/100 g, Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Bieliace činidlo na báze kyslíka (peroxid vodíka), Parfum.
OBSAHUJE: kyselina chlorovodíková, kyselina amidosírová, (Z)-oktadec-9-enylamín, etoxylovaný 2EO.

 

Bezpečnostné informácie

Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Môže byť korozívna pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnej nádobe. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi):Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Pokožku opláchnite vodou/sprchou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri zdravotných problémoch volate TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.Zozbierajte uniknutý produkt.Zneškodnite nádobu v súlade s platnou legoslatívou, umiestnite prázdu nádobu do komunálneho odpadu.

 

Výrobca

Vyrobené v EU.

 

Zloženie produktu

OBSAHUJE: kyselina chlorovodíková, kyselina amidosírová, (Z)-oktadec-9-enylamín, etoxylovaný 2EO.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty