- 9%

Finish tablety do umývačky riadu All in1 Max ( 80ks) Lemon

17,91  bez DPH 16,24  bez DPH
21,49  s DPH 19,49  s DPH

Katalógové číslo: HY012727 Kategória: Značka:
Značka: Finish
Strana v katalógu: 680
Väčšie balenie: 4
Bežná cena: 17,91 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

79 na sklade

EAN: 5997321733579

Popis produktu

Technológia PowerBall odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny od čaju a kávy a zaisťuje neprekonateľný čistiaci výsledok. Pomáha odstrániť posledné stopy nečistôt vrátane silných pripálenín. Unikátne silno koncentrované
zloženie zabraňuje vzniku škvŕn a mastnoty a ponecháva oslnivý lesk. Nie je potrebné pridávať leštidlo a soľ.
Vôňa citrónu.
Balenie 80 tabliet.

 

Dodržiavanie predpisov

Pozor
Finish All in 1 Max tablety do umývačky riadu Lemon Sparkle. POZOR. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

 

Zloženie produktu

5 % alebo viac, ale menej ako 15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, fosfonáty, Menej ako 5 % polykarboxyláty, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy (subtilizín, amyláza), parfum

 

Návod na použitie

Príprava a použitie
Návod na použitie: Dotýkajte sa len suchými rukami! Na dosiahnutie najlepších výsledkov vkladajte jednu tabletu do suchého zásobníka. Tabletu nerozbaľujte. Ak sa tableta nezmestí do zásobníka, poraďte sa s výrobcom umývačky alebo si pozrite návod. Na dosiahnutie najlepších výsledkov pri použití krátkych programov vkladajte tabletu Finish na dno umývačky vedľa filtra. Po každom použití uzavrite vrecko.

Funkcia zabudovanej zložky soli je účinná v mäkkej, stredne tvrdej a tvrdej vode do 21°dH (≥95% domácností). V prípade veľmi tvrdej vody nad 21°dH použite pre lepší výsledok aj Finish soľ. Vhodné pre septik. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sušenia odporúčame použiť Finish leštidlo.

Po použití znova uzavrite.

 

Osobité podmienky skladovania a/alebo použitia

Skladovanie
Skladujte mimo teplých a vlhkých miest. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby uvedenom na obale.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty