Pracovný stôl RUN, ZO, 3S, 120×64,5-130,5×80 cm, buk/biela

527,60  bez DPH
633,12  s DPH

Katalógové číslo: ON211126 Kategória: Značka:
Značka: Hobis
Strana v katalógu: 0
Väčšie balenie:
Bežná cena: 579,30 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

Nie je na sklade

Popis produktu

Písací stôl Hobis Run MSR 3 1200 – buk/biela

 

Popis produktu

• univerzálny stôl s dvojmotorovým pohonom

• elektrický zdvih vám zaistí optimálne nastavenie výšky stola voči vašej postave a umožní striedať pracovnú pozíciu posediačky a postojačky

• stoly majú nosnosť 60 kg pri rovnomernom zaťažení

• káblovými priechodkami zvediete elektrické káble (napr. od monitora alebo lampičky) z pracovnej plochy pod stolovú dosku

• tam ich umiestnite do pripravených káblových príchytiek, a tak vám káble nebudú nikde visieť a prekážať

• troj-segmentová podnož má rozsah zdvihu 64,5 – 130,5 cm a je určená pre postavy od 125 do 190 cm

Stôl RUN je dostupný, efektívny a ergonomický pomocník do vašej kancelárie. Má plynulo elektricky nastaviteľnú výšku pracovnej plochy. Jednoducho, stlačením tlačidla ovládača, si stôl nastavíte podľa momentálnej potreby na prácu v sede alebo v stoji.

Dlhodobé sedenie je pre človeka neprirodzenou polohou. Stoly RUN Vám umožnia vykonať vítanú zmenu a pokračovať v práci v stoji. Ruky zostávajú podopreté a oproti sedeniu dochádza k pretiahnutiu nôh. Zlepší sa vám krvný obeh a zamedzíte vzniku chorôb pohybového aparátu súvisiacich so sedavým zamestnaním.

Stolová doska má hrúbku 25 mm. Nosnosť stola je 60 kg. Podnož stola je 3-segmentová a umožňuje nastaviť výšku v rozmedzí 64,5 -130,5 cm. Stoly Run majú plynule elektricky nastaviteľnú výšku a sú k dispozícii so základným ovládačom (ZO) alebo pamäťovým ovládačom (PO), v ktorom možno uložiť 4 rôzne nastavenia výšky stola. Rýchlosť zdvihu pracovnej dosky je 35 mm/s. Stoly majú tichý chod a jednoduché ovládanie, plynulý rozjazd a dojazd. Bezpečnostný systém antistop zabezpečí prerušenie pohybu stola v prípade otrasu alebo nárazu do prekážky.

Stôl dodávame v demonte, starostlivo zabalený v niekoľkých balíkoch. Súčasťou balenia je prehľadný návod na montáž. Farebnosť je ilustratívna.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty