Pronto sprej Wood Classic na drevené povrchy 300 ml

4,60  bez DPH
5,52  s DPH

Katalógové číslo: HY775010 Kategória: Značka:
Značka: PRONTO
Strana v katalógu: 674
Väčšie balenie: 12
Bežná cena: 6,08 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

86 na sklade

EAN: 5000204922547

Popis produktu

Čistiaci sprej na odstránenie prachu s dlhodobým antistatickým účinkom. Vhodný na nábytok, monitory, telefóny a sklo. Klasická vôňa. Chráni drevo a zvyšuje jeho prirodzený lesk. Odstraňuje odtlačky, škvrny, prach a až 90% alergénov v prachu* (*vrátane zvieracích).
Objem: 250 ml.

Zloženie: <5% neiónové povrchovo aktívne látky, 5-15% alifatické uhľovodíky, Parfumy, Limonene, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol. Pozor: Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Nevdychujte aerosóly. Používajte iba v dobre vetranom priestore. Zabráňte dlhotrvajúcemu kontaktu s pokožkou. 12 hmotnostných % obsahu je horľavých.

 

Návod na použitie

Pred použitím potraste. Držte nádobku vo zvislej polohe a nastriekajte zo vzdialenosti 20 cm na čistený povrch. Vyleštite mäkkou suchou a čistou handričkou. Pre čistenie malých častí nastriekajte prípravok na handričku a povrch vyleštite. Nepoužívajte na podlahy, vnútorný povrch vane, drevo bez povrchovej úpravy. Doporučujeme otestovať účinok prípravku na malom, skrytom mieste.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty