Q-Power WC gél 750 ml – MAXI antibakteriálny

1,55  bez DPH
1,86  s DPH

Katalógové číslo: HY700506 Kategória: Značka:
Značka: Q-Power
Strana v katalógu: 671
Väčšie balenie: 10
Bežná cena: 1,99 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

129 na sklade

EAN: 8590273707611

Popis produktu

Hustý gél na čistenie toaliet odstraňuje vodný kameň a nečistoty. Pohlcuje pach a intenzívne vonia. Q-Power čistič antibakteriálny dezinfekčný a čistiaci prostriedok na WC s 24-hodinovým účinkom. Výrobok sa dá použiť k dezinfekcii v potravinárskych prevádzkach.

Vždy pred použitím otestujte na malom kúsku čistenej plochy.

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.

Použitie:
Čistenie odpadov: Vlejte do odpadu 1/2 fľaše, opláchnite výlevku a už po 2 hodinách sa odpad uvoľní. Pri väčších usadeninách nechajte pôsobiť po dobu 8 hodín, alebo celú noc. Vypláchnite horúcou vodou.
Na WC misy: Nastriekajte priamo pod okraj , prípadne na problematické miesta, nechajte pôsobiť a spláchnite. Na odstránenie veľmi priľnavých nečistôt predĺžte dobu pôsobenia prípravku.

Nepoužívajte na bielenie textilu!

 

Bezpečnostné informácie

Pozor:
dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.Používajte ochranné rukavice a okuliare.Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí.Zabránte uvoľneniu do životného prostredia. Uchovávajte pri teplotách do 20 C. Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môžu uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).

 

Zloženie produktu

Dezinfekčné prostriedky: dodecyl, dipropylenetriamine, menej ako
5% bieliace činidlá na báze chlóru, menej ako 5% anionové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% neiónové povrchové aktívne látky, parfum, voda

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty