Savo sprej bez chlóru na vodný kameň s rozprašovačom 700 ml

3,84  bez DPH
4,61  s DPH

Katalógové číslo: HY000495 Kategória: Značka:
Značka: Savo
Strana v katalógu: 671
Väčšie balenie: 12
Bežná cena: 4,99 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

56 na sklade

EAN: 8720181300424

Popis produktu

Viacúčelový sprej Savo dezinfekcia bez chlóru na vodný kameň je vynikajúcim pomocníkom pre priestor v kúpeľni či kuchyni. Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok v spreji Savo zbaví čistené povrchy nielen nečistôt a vodného kameňa, ale hlavne alergénov a zlikviduje až 99,9 % baktérií. Navyše zanecháva príjemnú vôňu bez chemického zápachu. Má univerzálne bezoplachové použitie v celej domácnosti – je vhodný na odstránenie vodného kameňa a každodenného znečistenia v kúpeľni, na čistenie a dezinfekciu všetkých umývateľných povrchov v kúpeľni a tiež je ideálny pre domácnosti s domácimi maznáčikmi. Objem 700 ml.
Pre každodennú dezinfekciu nastriekajte prípravok na čistený povrch a nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite a utrite vlhkou handričkou.

Zloženie: Dezinfekčná látka: kyselina salicylová 0,17 g/100 g. Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, parfum.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o

 

Bezpečnostné informácie

Nepoužívajte na mramor a prírodný kameň. Nepoužívajte na porézne alebo poškodené povrchy. Nepoužívajte spoločne s ďalšími čistiacimi prostriedkami. Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s hliníkom, linoleom a lakovanými povrchmi. Ak ste na pochybách, otestujte prípravok najprv na malej nenápadnej ploche.

POZOR:
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zabráňte vdychovaniu aerosólov. Nepoužívajte na mramor a prírodný kameň. Nepoužívajte na porézne alebo poškodené povrchy. Nepoužívajte spoločne s ďalšími čistiacimi prípravkami. Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s hliníkom, linoleom a lakovanými povrchmi. Ak ste na pochybách, otestujte prípravok najprv na malej nenápadnej ploche.

Zložky:
dezinfekčná látka: kyselina salicylová 0,17 g/100 g. Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, parfum.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty