- 6%

Savo WC tekutý čistič 700 ml – Oceán

2,91  bez DPH 2,74  bez DPH
3,49  s DPH 3,29  s DPH

Katalógové číslo: HY776016 Kategória: Značka:
Značka: Savo
Strana v katalógu: 671
Väčšie balenie: 12
Bežná cena: 2,91 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

56 na sklade

EAN: 8720181293665

Popis produktu

Tekutý koncentrovaný prípravok s dezinfekčným účinkom k pravidelnému čisteniu a údržbe sociálnych zariadení. Likviduje zápach a je vysokoúčinný proti baktériám. SAVO ocean vyčistí i hlboko usadené nečistoty spôsobené vápenatými a horečnatými iontami.
Objem: 750 ml

Zloženie:
Dezinfekčná látka: peroxid vodíka 2 g/100 g, Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Bieliace činidlo na báze kyslíka (peroxid vodíka), Parfum

Použitie : Vyznačené plochy na uzávere stračte k sebe, pootočte a otvorte. Trysku vložte pod horný okraj toaletnej misy a stlačením fľaše naneste prípravok tak, aby pokryl celý povrch toalety. Nechajte pôsobiť 30 minút, spláchnite a ak je to nutné, dočistite záchodovou kefou. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov v prípade silného znečistenia a usadenín nechajte pôsobiť aspoň 60 minút.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

 

Bezpečnostné informácie

Spôsobuje vážne poleptanie kože a očí. Toxický pre vodné oranizmy, s dlhodobými účinkami.Môže byť korozívna pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v pôvodnom obale. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.
Pri kontakte s pokožkou (ALEBO VLASMI): Vyzlečte všetky kontaminované často odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou (alebo sprchou). PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujite vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ STREDISKO alebo lekára.Zozbierajte uniknutý produkt, Zneškodnite nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu. Obsahuje peroxid vodíka, kyselinu amidosírovú.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty