Cleanfit ultrakoncentrát – Lesklé povrchy 1+1=11 l

11,20  bez DPH
13,44  s DPH

Katalógové číslo: HY999824 Kategória: Značka:
Značka: Cleanfit
Strana v katalógu: 0
Väčšie balenie: 9
Bežná cena: 12,49 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

63 na sklade

EAN: 8588008180082

Popis produktu

Vysokoúčinný 10-zložkový čistiaci ultrakoncentrát na prípravu čistiaceho roztoku na čistenie všetkých lesklých a hladkých povrchov a na každodenné udržiavanie čistoty. Obsah účinných látok cca 50%.

Prípravok s jemnou vôňou citrónov „Lemonade“. Bez námahy odstraňuje odtlačky prstov, ako aj mastné a olejové znečistenia, a stará sa o lesk bez šmúh. Koncentrát je šetrný k materiálu, a preto je vhodný aj na čistenie citlivých povrchov. Má schopnosť potláčať otlačky prstov tak, aby povrch zostal čo najdlhšie čistý. Vďaka špeciálnemu zloženiu na ošetrenom povrchu zanecháva lesklú vodoodpudivú vrstvu, ktorá znižuje tvorbu znečistenia. Prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

ÚČINNÉ LÁTKY:
5-15 % aniónových tenzidov, parfum (limonene, citral, methylundecanal, citronellol), konzervant (benzyl alcohol).

Z 1 litra ultrakoncentrátu pripravíte až 10 L aplikačného čistiaceho roztoku.

 

Návod na použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinného a v spotrebe úsporného čistiaceho prostriedku pre objektovú hygienu. Určený pre použitie na čistenie napr. okien, skla, zrkadiel, obkladačiek, stolov, osvetlenia a pod. Pred použitím na nábytok vyskúšať na malej ploche.

PRÍPRAVA APLIKAČNÉHO ROZTOKU

Nastriekajte na ošetrovanú plochu aplikačný roztok a následne ju dôkladne a rovnomerne vyčistite. Po spotrebovaní aplikačného roztoku doplňte ultrakoncentrát z 1 l fľaše so sosáčikom do aplikačnej fľaše a zrieďte ho s vodou v pomere 1:40 až 1:10 ( k 25 – 100 ml prípravku doplňte vodu do objemu 1 l podľa rysky na fľaši ). Neprekračujte
doporučené dávkovanie, môžu sa tvoriť šmuhy zo zvyšku detergentu. Nie je nutné dolešťovanie.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty