Finish tablety do umývačky riadu Classic (110 ks) Regular

13,77  bez DPH
16,52  s DPH

Katalógové číslo: HY580337 Kategória: Značka:
Značka: Finish
Strana v katalógu: 0
Väčšie balenie:
Bežná cena: 15,83 € bez DPH

Tento produkt môže byť už zajtra u Vás.

17 na sklade

EAN: 4002448086079

Popis produktu

Umývačka na umývanie riadu za vás zariadi veľa práce. Ak vás zaujíma, ako jej prácu urobiť jednoduchšou, tak je odpoveď veľmi jednoduchá. Dajte jej kvalitné tablety do umývačky, ako vyvinul napríklad výrobca FINISH.

Balenie obsahuje 110 tabliet. Tieto tablety do umývačky majú označenie Classic, takže majú na svedomí jedinečnú čistotu a lesk riadu.

Zlepšite svoj umývací štandard:
1 Tableta
2 Leštidlo – pre dokonalé schnutie a prevenciu škvŕn
3 Soľ – prevencia proti nečistotám

 

Dodržiavanie predpisov

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky.

 

Zloženie produktu

5 % alebo viac, ale menej ako 15 % beliace činidlá na báze kyslíka, Menej ako 5 % fosfonáty, neiónové povrchovo aktívne látky, polykarboxyláty, enzýmy (subtilizín, amyláza), parfum

 

Návod na použitie

Tabletu umiestnite do dávkovača na vnútornej strane dvierok vašej umývačky riadu. V prípade, že sa tableta do umývačky nevojde, kontaktujte výrobcu umývačky alebo použite užívateľský manuál. Nepoužívajte nízke teploty umývania, krátke programy a programy na krehký riad.

1 tableta Finish Classic + Finish leštidlo + Finish soľ.

A pre čistotu v umývačke použite: Finish Čistič umývačky + Finish Osviežovač.

Mohlo by vás zaujímať

Doporučené produkty

Zlacnené produkty

Najobľúbenejšie produkty